Bolu Asansörlü Evden Eve Nakliyat 
05359709372 info@boluasansorluevdeneve.com

Bolu Asansörlü Evden Eve Nakliyat


Bolu Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmeti veren ilk ve tek kurumsal firma olan Deniz Nakliyat halkımıza 2010 senesinden bu yana kesintisiz Asansörlü Taşımacılık hizmeti sunuyor. Ayrıca Yenilikçi ilkemize göre her zaman son sistem teknoloji harikası olan makinalarımızla dahada kaliteli ve güvenli hizmet sunuyoruz.

Peki nedir bu Bolu Asansörlü Nakliyat Hizmeti gelin sizlere detaylı bir şekilde anlatalım böylelikle Asansörlü Taşıma'nın Önem ve Güvenini anlamış olursunuz, Öncelikle Asansör Sistemi olmadan taşınırsanız sizleri ne tür olumsuzluklar ve tehlikeler bekliyor onlara değinelim, biliyorsunuz ki önceden Asansör Sistemleri yoktu ve taşınmalar adeta çekilmez hal alıyordu, eşyalarınız taşınırken işçilerin bir eşyayı eve çıkarıncaya kadar defalarca yere indirip kaldırmasından kaynaklı eşyalar hem kirleniyor, hem çiziliyor hemde ciddi zararlar görüyordu.

Sadece bunlarlada kalmıyordu maalesef eşyalar merdivenle çıkıp inerken merdiven trabzanlarına, duvarlar, kirişlere koridordaki eşyalara ve kapılara da çarpıp sürtünürken ayrıca bu saydığımız şeylerede ciddi zararlar vererek maddi kayıba neden olunuyordu, biz Bolu Asansörlü Taşımacılık Hizmetiyle bu tür maddi kayıpların önüne geçerek adeta müşterilerimize sorunsuz bir taşımacılık rahatlığını sunmuş olduk.

Sizinle Asansörsüz taşınırken yaşanan olumsuzlukları özetle anlatmış olduk, şimdide Bolu Asansörlü Nakliye ile taşındığınızda avantajlarınızdan bahsedelim, Öncelikle hiç bir şekilde eşyalarınız yerle temas etmiyor ve bu sayede toz ve lekelere karşı korunmuş oluyor eşyalarınız, profesyonel ekibimiz tarafından evinizde olan tüm mobilya ve beyaz eşyalarınızı söküp pat pat malzemesiyle sarıp paketli bir hale getiriliyor, ardından taşınmaya hazır hale getirilen eşyalar balkondan asansör üstüne konularak kamyona gönderilir ve kamyonun içine kadar eşya varmış oluyor hiç bir yere çarpmadan sürtmeden adeta havadan taşınma olayı gerçekleşmiş oluyor.

''Her şey tamam güzelde bizim evimizin balkonu yok'' dediğinizi duyar gibiyiz... ama hiç kuşkulanmanıza gerek yok çünkü Bolu Deniz Asansörlü Nakliyat ''Çözüm Odaklı'' ilkesini gerçekleştirerek bu konuda çözüm üretmiştir. Nasıl mı? hadi gelin anlatalım,,, Firmamız eski olan yapılarda balkonun olmaması veya balkonun kör cephede kalmasını düşünerek ''Pencereden Taşıma'' yöntemini hayata geçirmiştir. Öncelikle marangozumuz tarafından Pencerenin camları alınır, daha sonra pencerenin orta kanatlarını söker ve eşya taşıması için geniş bir alan oluşturulur, ardından tüm eşyalar taşınır ve sizi hiç kimseyle karşı kaşıya getirmemek için Marangozumuz tekrar kanatları takar ve camı yerleştirip eski haline getirir. Bu sayede siz hiç bir şekilde maddi kayıba uğramamış olursunuz. Bizim tek amacımız Sizlere Kaliteli bir hizmet vermek ve Bolu'da Asansörlü Nakliyat Firmaları arasında liderliğimizi devam ettirmektir.

Bazen müşterilerimiz bizden sadece Asansör Kiralamak istediğinin farkındayız ve bu konuda'da Firmamız bir çalışma yapıp Bolu Asansör Kiralama faaliyetine de başlatmıştır. Bu sayede sizlere sadece Asansör Kiralamak yetiyorsa firmamızdan bu hizmeti de talep edebilirsiniz. Bolu'da Asansör Kiralama Fiyatları ne kadar diye soracak olursanız hiç dert etmeyin deriz çünkü firmamız sizlere en uygun fiyat teklifi sunacaktır.

 Şimdi sizde böyle kaliteli bir şekilde taşınmak isterseniz firmamızın hem güvenli hizmetinden hemde hesaplı fiyat kampanyasından yararlanabilirsiniz. Hemen Fiyat teklifi ve bilgi almak için Bizlere İLETİŞİM bölümünden ulaşabilirsiniz. Bolu Asansörlü Evden Eve Nakliye hizmetinde lider olan firma Bolu Deniz Nakliyatı tercih ederek mükemmel bir hizmetin tadına varabilirsiniz.