Bolu Evden Eve Nakliyat | Bolu Evden Eve | DENİZ NAKLİYAT

Bolu Evden Eve Nakliyat

Bolu Evden Eve Nakliyat 

Taşınma her normal insan için oldukça meşakkatli ve zor bir iştir. Özellikle de paketleme ve sonrasında tekrar yerleştirme süreci bazılarımız için kabustur. Bolu evden eve nakliyat geniş araç filosu, deneyimli personeli ve uyguladığı güncel taşıma teknolojileri ile her türlü nakliye konusunda müşteri memnuniyetini garantileyecek hizmetler sunar. Farklı gelir gruplarını bütçesine göre oluşturduğumuz özel hizmetlerimiz ile bu süreci müşterilerimize daha karlı hale getirmek firmamızın görevidir.  Bolu'nun tüm il ve ilçelerine olduğu gibi Türkiye'nin tüm bölgelerine nakliye hizmetimiz mevcuttur. Nakliye süresi boyunda eşyalarınız firmamız güvencesindedir.  

Bolu evden eve nakliyat kurulduğu günden bugüne nakliye sektöründe oldukça başarılı işlere imza atmıştır. Firmamız müşterilerinin çoğunu referans üzerine bulmuştur. Portföyümüzün geniş ve çeşitli olması sektörde kazandığımız tecrübeyi müşterilerimizin faydasına kullanmış ve müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarmış olmamızdan dolayıdır. Sizde kuruluşumuzdan muhtelif sebepler ile hizmet talep edebilirsiniz. Yeni ev aldıysanız, öğrenciyseniz ve ev değiştirmek isterseniz, başka bir yere taşınmak isterseniz, firmanızı farklı bir adrese taşımak istiyorsanız, size bu konuda kaliteli hizmet sağlamayı garanti ediyoruz. Organizasyonumuz, sizin talepleriniz doğrultusunda eşyalarınızı paketler ve dilediğiniz yere teslim eder. Bizler ile iletişime geçerken vereceğiniz bilgiler hem bizim fiyatlandırmamız'da hem de planlamalarımızı yapmamızda yardımcı olacaktır  

Evden eve nakliye hizmetinde bilinmesi gerekenler nelerdir? 

Bolu evden eve nakliyat olarak, taşıma öncesinde sizden aşağıdaki sorulara cevap vermenizi rica ederiz. 

  • - Şu anki eviniz kaç odalı? 

  • - Taşınmak istediğiniz eviniz kaç odalı? 

  • - Kaçıncı katta oturuyorsunuz? 

  • - Kaçıncı kata taşınmak istiyorsunuz?

  • - Mevcut oturduğunuz evde ve taşınmak istediğiniz evde asansör var mı? 

  • - Paketlemeyi siz mi yapacaksınız? 

  • - Mobilya ve beyaz eşya kurulumu istiyor musunuz? 

  • - Diğer eşyalarınızı da yerleşimi yapılacak mı? 

  • - Eşyalarınız hakkında detay verebilir misiniz? (Adet, ölçü, vb.) 

Yukarıdaki detaylar ve ek bilgileri vermeniz firmamızın performansı ve sizin hizmet beklentiniz açısından önemlidir.  Bunun yanında isterseniz taşıma öncesi yapacağımız ekspertiz hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Bolu evden eve nakliyat olarak, evinizi gördükten sonra da bir yandan sizler ile fikirlerimizi paylaşırken, diğer yandan kendi planlarımızı, kişi adedi, ambalaj tipi, araç adedi ve genişliği dahil olmak üzere önden yapabiliriz. 

 

Nakliye paketlemesi nasıl yapılır? 

Bolu evden eve nakliyat firması konusunda uzman kadrosu ile taşıma hizmetinin her aşamasında azami dikkat ve hassasiyeti gösterir. Aynı zamanda firmamız planlı çalışma ve organizasyon yetenekleri sayesinde kaliteli, hızlı ve güvenli bir taşıma gerçekleştirir.  Nakliye sırasında ambalajlama da tüm eşya türleri için farklı yöntemleri vardır. Örneğin kırılacak ya da kolay hasar alabilen eşyalar için karton kutuları ve balonlu plastik ambalajları vardır. Siz sadece özel eşyalarınızı yanınıza alıp, yeni evinize doğru yola çıkabilirsiniz. Tüm eşyaları koliler, özel ambalajlara yerleştirir size teslim ederiz. Sonrasında da yeni evinizde istediğiniz yere eşyalarınızı kurar, yerleştiririz. Ya da ambalajı siz yapmak isterseniz bize bir yol haritası verdiğiniz takdirde talimatlarınıza birebir uyarız. Siz nasıl isterseniz! 

Evden eve nakliyat fiyatlandırması nasıl yapılır? 

Bolu evden eve nakliyat firmasında, öncelikle tüm eşyalarınızı söz verdiğimiz sürelerde alıp, taahhüt ettiğimiz sürede teslim edeceğimizi bilmenizi isteriz. Bu hizmeti sağlarken siz müşterilerimizin bütçesine uygun iş modellerimiz vardır. Dilediğiniz model ile çalışabiliriz. Fiyatlarımız eşyaların model, adet ve ağırlığına, gidilecek mesafeye göre değişkenlik gösterir. Ürün sayısı ve tercih edilecek araç modeli fiyatınız'da belirleyici olacaktır. Sizden talep ettiğimiz bilgileri doğru ve eksiksiz vermeniz işin hakkını veren fiyatlarda taşınması için önemlidir. Taşıma sırasında faydalandığımız ekiplerimiz iş güvenliği bilgisine sahip ve eğitimli bir kadrodan oluşturulmuştur. Ekip aynı zamanda iş disiplini, etik iş anlayışı ve kaliteli hizmet anlayışına sahiptir. Nakliye fiyatınızı kurulacak ekipteki personel adedi de etkileyecektir. 

 

Bolu evden eve nakliyat firması müşterileri için başka ne yapar? 

Müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir, sordukları sorulara cevap verebilir ve taşınmak istediğiniz tarihi ve adresi iletebilirsiniz. Ya da firmamıza uğrayıp bir çayımızı içebilirsiniz. Ekspertiz isterseniz de ya yüz yüze ya da telefonda iletmeniz yeterli. Aynı gün tarafına dönüş yapılacak ve organizasyon istediğiniz zamanda hazır edilecektir. Bir telefon kadar uzaktayız. Randevularınızı bekliyoruz! 

Diğer Hizmetler

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin, Hemen Arayın!