Bolu Evden Eve Taşımacılık | Bolu Ev Taşıma | DENİZ NAKLİYAT

Bolu Evden Eve Taşımacılık

Bolu Evden Eve Taşımacılık 

Taşınma işi bir nevi eski eşyalardan kurtulma yoludur. Bu süreç ile birlikte uzun zamandır kullanılmayan eşya ve giyecekler ayırır ve değerlendirme yoluna giderizVerilecek sağlamlıktaki eşyaları ihtiyacı olanlara verir, ihtiyaç olanı bulamıyorsak yardım kuruluşlarına aktarırız. Eski evraklar ve gereksiz her şey geri dönüşüme kazandırırız. Bu noktada Bolu evden eve taşımacılık olarak size yardımcı oluyoruz. Siz sadece gereksiz olan, yeni evinize götürülmeyecek olan eşyaları ayırıyorsunuz. Biz evde diğer kalan tüm eşyaları özenle sarıp, kendi eşyamız gibi taşıyoruz. Bu sayede sizi strese sokabilecek bu taşınma olayını tamamen üstlenmiş oluyoruz.  

Evden eve nakliyat firmaları normalde işinin uzmanı olması gerekir. Hangi ürün hangi malzeme ile paketlenir, hangi düzende taşınır, kamyondan maksimum verimi almak için nasıl istif yapılır, bunların hepsi evden eve nakliyat firmasının uzmanlığında olması gerekir. Ancak maalesef piyasada, nakliye firması olduğunu düşünüp, bu işten hiç anlamayan firmalar var. Biz Bolu evden eve taşımacılık olarak Bolu ve çevre illerde en güvenilir hizmeti vermek için çabalıyoruz. 

Evden Eve Nakliyat Süreci ve Hizmetleri Nelerdir 

Bolu evden eve taşımacılık olarak, öncelikle taşınacak eşyalar için ön inceleme yapıyoruz. Evin konumu, eşyaların miktarı gibi hesapları yaparak bir organizasyon programı belirliyoruz. Ardından taşıma süresi boyunca tüm eşyalarınız herhangi bir zarar görmemesi için sigortalanıyor. Sökülmesi gereken eşyalar varsa uygun kolileme düzeni alana kadar sökülerek ayrıştırılıyor. Dolaplarda dahil olmak üzere tüm sökülen eşyalar, yeni gidilen yerde tekrar montajı yapılıyor. Montaj ve de montaj gerektirmeyen diğer eşyalarda özel malzemeler ile zarar almayacak şekilde paketleniyor. Bundan sonraki en önemli süreç, kamyona düzgünce yerleştirilmesidir. Eğer kamyona gelişi güzel koyulursa yolculuk esnasında zarar görmesi kaçınılmaz bir durum olur 

Bolu evden eve taşımacılık olarak anahtar teslimi de diyebileceğimiz bir nakliye sürecimiz mevcuttur. Bizim firma olarak en büyük gayemiz müşterilerin memnuniyetidir. Bolu ve çevre illerinde nakliyat ihtiyacınız olduğunda bir telefon ile bize ulaşabilirsiniz. 

Diğer Hizmetlerimiz 

Biliyoruz ki bu sektör büyük ve gelişime açık bir sektör. Bizim gibi pek çok firma burada iş yapmaya çalışıyor. Ayakta kalabilmek için sürekli kendimizi yeniliyoruz. Teknolojiyi yakından takip ederek, firmamız için gerekli gördüklerimizi temin etmeye çalışıyoruz. 

Son zamanlarda sıkça tercih edilen Eşya depolama hizmetimizde bulunmaktadır. Zamanla yeni eşyalar alırız ve eskileri de atmaya kıyamadığımız için evde atacak yer bulamayız. Ya eskileri temizleyerek alanı ferahlatacağız ya da atmaya kıyamadığımız o eşyalar için eşya depolama hizmetinden faydalanacağız. Bu sistem ile gereksiz ne kadar eşyanız varsa aylık bir ücret ile tutacağınız depolarımıza evinizden alıp götürüyoruz. 7 gün 24 saat güvenlikli ve kameralı bir ortamda eşyalarınız yangından ve haşerelerden korunuyor. Bolu eşya depolama ihtiyacınız olduğun da sitemizden inceleyerek çok uygun bir miktar karşılığında bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

Araçlarımız ise tam donanımlı olup, asansörlü olması bakımından çok rahat ve hızlı bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz. İstanbul içi tüm ilçelere güvenle eşyalarınızı taşıtmak için Bolu evden eve taşımacılık olarak sizleri ağırlamaktan gurur duyarız. 

Evden Eve Nakliyat ile Eşya Depolama Farkı Nedir? 

İkisi de aynı temelli olup farklı amaçlar için yapılan iş türüdür. Sonuçta biz de eşya depolama hizmeti verdiğimiz gibi aynı zamanda evden eve nakliyat hizmeti de veriyoruz. Yani bir fark bulunmuyor. Şöyle bir düşünelim, çok uzakları değil 10 yıl kadar öncesini. Kapıya bir kamyon yanaşır. İçinden birkaç kişi gelir ve eşyaları sırtlayıp kamyona taşırlar. Ne bir koruma önlemi, ne bir özen hiçbir şey yok. Çünkü işi sadece iş olsun diye yaparlardı. Onlar evden eve nakliyat firması olarak geçerdi bizde öyle geçiyoruz sadece ek hizmet olarak bir de eşya depolama hizmeti veriyoruz. Burada önemli olan işin adı değil, verilen kaliteli hizmettir.   

Bolu ve Çevre İllerinde Evden Eve Nakliyat Fiyatları 

Fiyat hakkında tam bir rakam söylemek işin gerçeklik boyutunun dışında olur. Çünkü bu iş emek ve insan gücü ile yapılan bir iştir. Üstelik zamana karşı da yapılır. Eşyaların hacmi, miktarı, eski evin mesafesi, dairenin katı, yeni evin mesafesi, kaçıncı kata çıkarılacağı gibi pek çok etken bu fiyatı değiştirecektir. Ancak biz Bolu ilinde en uygun fiyatla hizmeti vermek için sürekli piyasayı takip ediyoruz.  

Bolu evden eve taşımacılık olarak bu hizmeti uygun fiyatlı verirken kalitemizden de asla taviz vermeden yapıyoruz. Ancak o zaman gayemiz olan müşteri memnuniyetini kazanabiliriz. 

Diğer Hizmetler

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin, Hemen Arayın!